"Her biri kendi çalışma alanında uzman avukatlarımızla sizlerin hukuki sorunlarınıza çareler üretmek için buradayız."

Avukat Gamze BEKTEŞ İKİZ

Avukat Gamze BEKTEŞ İKİZ İstanbul Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Bir süre İstanbul'da çalışarak kendini en iyi düzeyde yetiştirmiş, Afyonkarahisarda Avukat Mevlüt İKİZ ile beraber BEKTEŞ&İKİZ HUKUK ve DANIŞMANLIK ofisini kurmuştur.

Ulusal alanda birden fazla sertifika programını tamamlamış, kurgusal mahkemelerde sıkça rol almıştır. “Hukuk Uyuşmazlıklarında Arabuluculuk Eğitimi”, “Uzlaştırmacılık Eğitimi” ve “Ceza ve Ceza Muhakemesi Hukuku” sertifika programlarını tamamlamıştır.

Özellikle Ceza Hukuku, Aile Hukuku, Boşanma Hukuku ve Miras Hukuku alanlarında çalışmaktadır. 

Aile hukuku ve mal rejiminden kaynaklanan nitelikli hesaplamalar alanında bilirkişilik niteliklerine haizdir.

Ayrıca arabuluculuk ve uzlaştırmacılık gibi alternatif uyuşmazlık çözüm yolları süreçlerine katılımı ile bu süreçlerin aktif olarak yürütülmesine katkı sağlamaktadır.

Avukat Mevlüt İKİZ

Avukat Mevlüt İKİZ İstanbul Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Bir süre İstanbul'da çalışarak kendini en iyi düzeyde yetiştirmiş, Afyonkarahisarda Avukat Gamze BEKTEŞ İKİZ ile beraber BEKTEŞ&İKİZ HUKUK ve DANIŞMANLIK ofisini kurmuştur.

“Hukuk Uyuşmazlıklarında Arabuluculuk Eğitimi”, “Uzlaştırmacılık Eğitimi” ve “Ceza ve Ceza Muhakemesi Hukuku” sertifika programlarını tamamlamıştır. Aktif olarak Uzlaştırmacılık ve Arabuluculuk faaliyetleri yürütmektedir.

Özellikle İş Hukuku, Maddi ve Manevi Tazminat davaları, Trafik kazalarından kaynaklanan davalar, Gayrimenkul Hukuku, Kat Mülkiyeti Hukuku, Sigorta Hukuku, İdare Hukuku, Ticaret Hukuku ve İcra İflas Hukuku alanlarında çalışmaktadır. 

Diğer Çalışma 

Arkadaşlarımız:

Stajyer Avukat

Sema Akyıldız

Avukat Katibi

Faruk Taşpınar

Çalışma Ofisimiz

"Sizlere hukuki destek konusunda Hukukun üstünlüğü, hak ve adalet kavramları en temel ilkelerimizdir."